В обласному центрі Закарпаття вшанували жертв Бабиного Яру(ФОТО)

2 роки ago admin 0

В обласному центрі Закарпатської області вшанували 81 роковини масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр під час нацистської окупації Києва. Про це повідомляє пресслужба Закарпатської ОВА.

Пам’ять невинно вбитих вшанували в Ужгороді. До монумента біля колишньої синагоги квіти та лампадки поклали начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОВА Роман Молдавчук, заступник директора – начальник управління комунальних закладів департаменту культури, національностей та релігій ОВА Віктор Кравчук та Олександр Лях, начальник управління національностей та релігій департаменту культури, національностей та релігій обласної військової адміністрації, та громадськість.

За трагедією Бабиного Яру – понад 100 тисяч знищених людських життів та мільйони скалічених доль. Пам’ятаючи кожного, продовжуємо протистояти нацистам ХХІ століття, котрі на нашій землі вчиняють жорстокі злочини проти людства. Розплата чекає на кожного окупанта. Так було після Другої світової, так буде і зараз.