Є ідея? – Вам сюди

2 роки ago admin 0

lPrzh9gVzb1T5u71mvvoНе так далеко до початку нового навчального року. І нехай невідомо, в якому форматі здійснюватиметься освітній процес у закладах освіти з його початком, відомо одне – за будь-якої ситуації ми робитимемо все можливе задля розвитку дітей та учнівської молоді. Останнє, як мета, спонукає до пошуку ефективних форм роботи педагогічних колективів закладів освіти з розвитку інтелектуальних здібностей та творчого потенціалу здобувачів освіти, створення сприятливого середовища для самореалізації учнівської молоді та надання їй соціально-педагогічної підтримки.

Досвід показує, що навчальні події змагального характеру є такими, які, зазвичай, і учнем, і вчителем сприймаються й реалізуються однаково позитивно. Водночас, сьогодні спостерігається мала чисельність охочих позмагатися на всеукраїнських турнірах, конкурсах, олімпіадах. Чому? Давайте аналізувати разом і за одне вносити пропозиції щодо їх організації і проведення (на нашій сторінці ФБ).

А для початку порадіймо за збірну команду Закарпатської області – переможців ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків, нагороджених дипломом ІІ ступеня: Майора Дмитра, Майора Романа (учні гімназії-інтернату міста Хуста), Меренича Василя, Симкіна Андрія, Чуєва Костянтина (учні Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів). Наші вітання і дипломанту Павлику Любомиру, учню Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, який представляв область у складі збірної з однолітками Дніпропетровщини.


  Подiбнi новини

  ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ УЧНІВ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА У 2021 РОЦІ

  admin 1 рік ago
  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення до розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових... Читати далi

  Цифровізація освіти: МОН розпочало пілотування державних шкільних е-журналів та е-щоденників

  admin 2 роки ago
  Міністерство освіти і науки України розпочало проєкт з пілотування безкоштовного програмного забезпечення для створення та ведення шкільних електронних журналів та щоденників. У випробуванні нових е-додатків візьмуть участь щонайменше по... Читати далi