Є ідея? – Вам сюди

4 місяці ago admin 0

lPrzh9gVzb1T5u71mvvoНе так далеко до початку нового навчального року. І нехай невідомо, в якому форматі здійснюватиметься освітній процес у закладах освіти з його початком, відомо одне – за будь-якої ситуації ми робитимемо все можливе задля розвитку дітей та учнівської молоді. Останнє, як мета, спонукає до пошуку ефективних форм роботи педагогічних колективів закладів освіти з розвитку інтелектуальних здібностей та творчого потенціалу здобувачів освіти, створення сприятливого середовища для самореалізації учнівської молоді та надання їй соціально-педагогічної підтримки.

Досвід показує, що навчальні події змагального характеру є такими, які, зазвичай, і учнем, і вчителем сприймаються й реалізуються однаково позитивно. Водночас, сьогодні спостерігається мала чисельність охочих позмагатися на всеукраїнських турнірах, конкурсах, олімпіадах. Чому? Давайте аналізувати разом і за одне вносити пропозиції щодо їх організації і проведення (на нашій сторінці ФБ).

А для початку порадіймо за збірну команду Закарпатської області – переможців ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків, нагороджених дипломом ІІ ступеня: Майора Дмитра, Майора Романа (учні гімназії-інтернату міста Хуста), Меренича Василя, Симкіна Андрія, Чуєва Костянтина (учні Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів). Наші вітання і дипломанту Павлику Любомиру, учню Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, який представляв область у складі збірної з однолітками Дніпропетровщини.


  Подiбнi новини

  Cемінар-тренінг з оволодіння сучасними ІКТ та ресурсами мережі Інтернет

  admin 1 рік ago
  З метою ознайомлення педагогічних працівників із можливостями програмних засобів, онлайн середовищ та конструкторів щодо створення навчальних, демонстраційних і дидактичних матеріалів 5 листопада на базі ДПТНЗ „Мукачівський професійний аграрний ліцей... Читати далi

  IV етап учнівських олімпіад скасовано через карантин

  admin 7 місяців ago
  IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що мав відбутись протягом 2019/2020 навчального року, не проводитиметься через загальнонаціональний карантин. Відповідний наказ оприлюднено на сайті МОН 21 квітня 2020 року.    “Наша... Читати далi