За минулу добу в Закарпатті виявлено 36 випадків COVID-19

2 роки ago admin 0

За минулу добу виявлено 36 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, – повідомляє ДУ “Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” повідомляє.

У відомстві зазначають, що загалом з початку пандемії 126 492 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, у т.ч. 9686 дітей.

Всього за період епідемії в області зареєстровано 2832 летальних випадків, за минулу добу не зареєстровано летальних випадків із підтвердженим діагнозом COVID-19.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «ду "закарпатський центр профлактики хвороб моз украшни 3 листопада COVID-19 y закарпатськй област за добу 36 за весь перод 126 492 нових випадкв пидтверджених випадкв летальних випадкв 2832 летальних випадкв»

У ДУ “Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” зазначають, якщо ви отримали дві дози щеплення від коронавірусу понад рік тому, не слід розпочинати курс вакцинації заново. Потрібно просто зробити бустерне щеплення та подовжити захист від важкого перебігу хвороби.

Важливо:

▪ Дорослі люди мають отримати первинний курс щеплень проти COVID-19 однією дозою вакцини Janssen або двома дозами будь-якої іншої протиковідної вакцини, дозволеної в Україні.

▪Через 5 місяців після первинного курсу всім людям старшим за 18 років слід зробити перше бустерне щеплення.

▪ Через 4 місяці після першого бустерного щеплення літнім людям та людям з хронічними хворобами необхідно зробити друге бустерне щеплення. Інші дорослі також можуть отримати другий бустер.

👉 Якщо ви пропустили термін введення бустерної дози, не біда – просто зробіть її якнайшвидше.

Отримати бустерне щеплення від ковіду можна безкоштовно в будь-якому пункті щеплень. Адреси та контакти – https://vaccination.covid19.gov.ua/list