В Ужгороді 200 балів на ЗНО оцінили на 10 000 гривень
2 роки ago admin 0
Міський голова Богдан Андріїв та секретар міської ради Арсен Мелкумян вручили випускникам, які отримали на ЗНО 200 балів, сертифікати – на 10 000, 20 000 та 30 000 гривень відповідно: залежно від кількості предметів, за які отримали максимальні бали. Це – кошти із міського бюджету за Програмою підтримки обдарованої молоді. Повідомляє Ужгородська міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.
Відзначили випускників-двохсотбальників 29 вересня.
У міській раді зазначають, що цьогорічний показник – найвищий за всі роки: 53 випускники отримали 200 балів у мультипредметному тесті, із них 11 склали на 200 балів 2 предмети, а випускниця Класичної гімназії Вікторія Бортейчук на 200 балів склала ЗНО із української мови, математики та історії України.
«Сьогодні дуже приємна подія – ми нагороджуємо кращих із кращих, які показали надзвичайно високі результати під час складання зовнішнього незалежного оцінювання. Бажаю вам ставити високі цілі у своєму житті і наполегливо до них іти», – звернувся міський голова до випускників.
Також Богдан Євстафійович привітав педагогів із прийдешнім Днем працівників освіти, який відзначатимемо у неділю. «Учитель – це не просто професія, а покликання, ви передаєте свої знання та вміння нашим дітям. Ваш результат – це молодь, яка будуватиме нашу вільну і незалежну Україну», – зазначив Богдан Євстафійович. Подякував і батькам за виховання дітей, які є елітою нашого міста і майбутнім нашої держави.
«Ми дуже пишаємося тим, що у наших навчальних закладах навчаються такі розумні діти, які вже у юному віці показують чудові результати. Щиро вітаю вас і хочу, щоб ваші знання, а згодом і ваш досвід допомогли нашому місту стати ще кращим», – сказав у вітальному слові секретар міськради Арсен Мелкумян.
Звернулася до присутніх у залі випускників, педагогів та батьків і начальниця управління освіти міськради Наталія Баранюк: «На жаль, у нашій країні війна. Багато захисників боронять державу на передовій, а от ви – наші учні, педагоги захищаєте незалежність країни тут. Ви приймали наших співвітчизників із інших областей, розселяли у наших школах. Разом із тим зараз продовжуєте навчання і під час повітряних тривог, коли спускаємося в укриття. Моя щира подяка вам за вашу роботу. Нашим випускникам бажаю сили і терпіння, наснаги, щоб втілити всі свої задуми та бажання».
Грамотами відзначили і директорів навчальних закладів.
Щоб кращі випускники знали, що ними пишається все місто, що вони – його гордість, їхні імена вписали у Золотий літопис – Книгу шани за особливі успіхи у навчанні.
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309389930_471185268388219_4541255323951466903_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=C3B8rUb3FAkAX-QUae2&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AT9lRdfmsIW0us3MxRu3WP8WbUl7xT2GOiw7D0mqtBJSRA&oe=633B96AD)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309508879_471185281721551_3503095774752510730_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=AeQvt_XmbfYAX9N2qHZ&tn=bzIdTcPUCynjihN7&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AT_-a2jijCi8VBoxUMcGyunje6QZwHL6a-r1-rLW_I-vJw&oe=633BF133)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309554018_471185471721532_3404171504421448544_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=nN38mx3wrwYAX_lXN_I&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AT80ma_Ce9nVQYXRTdgwyFKc9wXJ3qSD094vBDoyt3WyQQ&oe=633BAA1F)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/image-22.jpeg)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309356733_471185165054896_8715334771834455714_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=GJCnHEcO8IwAX8qLuyc&tn=bzIdTcPUCynjihN7&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AT8npGhySzKteYYVtABRbC0ib_q2patlJ51VvpIPH8XJIA&oe=633B9BD6)