В Ужгороді 200 балів на ЗНО оцінили на 10 000 гривень

2 роки ago admin 0

Міський голова Богдан Андріїв та секретар міської ради Арсен Мелкумян вручили випускникам, які отримали на ЗНО 200 балів, сертифікати – на 10 000, 20 000 та 30 000 гривень відповідно: залежно від кількості предметів, за які отримали максимальні бали. Це – кошти із міського бюджету за Програмою підтримки обдарованої молоді. Повідомляє Ужгородська міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.

Відзначили випускників-двохсотбальників 29 вересня.

У міській раді зазначають, що цьогорічний показник – найвищий за всі роки: 53 випускники отримали 200 балів у мультипредметному тесті, із них 11 склали на 200 балів 2 предмети, а випускниця Класичної гімназії Вікторія Бортейчук на 200 балів склала ЗНО із української мови, математики та історії України.

«Сьогодні дуже приємна подія – ми нагороджуємо кращих із кращих, які показали надзвичайно високі результати під час складання зовнішнього незалежного оцінювання. Бажаю вам ставити високі цілі у своєму житті і наполегливо до них іти», – звернувся міський голова до випускників.

Також Богдан Євстафійович привітав педагогів із прийдешнім Днем працівників освіти, який відзначатимемо у неділю. «Учитель – це не просто професія, а покликання, ви передаєте свої знання та вміння нашим дітям. Ваш результат – це молодь, яка будуватиме нашу вільну і незалежну Україну», – зазначив Богдан Євстафійович. Подякував і батькам за виховання дітей, які є елітою нашого міста і майбутнім нашої держави.

«Ми дуже пишаємося тим, що у наших навчальних закладах навчаються такі розумні діти, які вже у юному віці показують чудові результати. Щиро вітаю вас і хочу, щоб ваші знання, а згодом і ваш досвід допомогли нашому місту стати ще кращим», – сказав у вітальному слові секретар міськради Арсен Мелкумян.

Звернулася до присутніх у залі випускників, педагогів та батьків і начальниця управління освіти міськради Наталія Баранюк: «На жаль, у нашій країні війна. Багато захисників боронять державу на передовій, а от ви – наші учні, педагоги захищаєте незалежність країни тут. Ви приймали наших співвітчизників із інших областей, розселяли у наших школах. Разом із тим зараз продовжуєте навчання і під час повітряних тривог, коли спускаємося в укриття. Моя щира подяка вам за вашу роботу. Нашим випускникам бажаю сили і терпіння, наснаги, щоб втілити всі свої задуми та бажання».

Грамотами відзначили і директорів навчальних закладів.

Щоб кращі випускники знали, що ними пишається все місто, що вони – його гордість, їхні імена вписали у Золотий літопис – Книгу шани за особливі успіхи у навчанні.