ВИДАЛЕННЯ ВІДХОДІВ ЧЕРЕЗ СМІТТЄВІ БАКИ – 5

2 роки ago admin 0

   Станом на 30 липня 2020 року обладнано баками "ювілейний" 10-й (десятий) майданчика для збирання побутових відходів.

   Продовжуючи роботи по будівництву майданчиків і обладнанню їх сміттєвими баками для видалення побутових відходів, комунальне підприємство "Воловецький селищний "Водоканалсервіс" ввело в експлуатацію майданчики для для збирання відходів за адресами:

– вул. Фабрична (біля лісокомбінату); – вул. Карпатська (біля побутового комбінату).

   На даний час в селищі функціонує десять майданчиків для збирання побутових відходів:

1. На вул. Підгірна – для мешканців садиб по вулицях Підгірна, Незалежності.

2. На розі вулиць Коротка і Дружби – для мешканців садиб по вулицях Коротка, Дружби та будинків вул. Коротка, № 1; вул Дружби № 1, 3; вул. Карпатська № 25.

3. На вулиці Шевченка (біля залізничного мосту) – для мешканців будинків вул. Шевченка №1, 3.

4. На вул. Карпатська (біля колишнього кінотеатру) – для мешканців будинків вул. Карпатська № 33, 40.

5. На вул. Карпатська (біля побутового комбінату) – для мешканців будинків вул. Карпатська № 46, 48; вул. Пушкіна № 1, 5.

6. На вул. Фабрична (біля лісокомбінату) – для мешканців будинків вул. Фабрична, № 1, 7, 9.

7. На вул. І. Франка (непаодалік РЕМ) – для мешканців садиб на вулицях І. Франка, 8-го березня, част. вулиць Шевченка і Залізнична.

8. На вул. Пушкіна (поблизу будинку №10) – для мешканці будинків вул. Пушкіна № 9, 10.

9. На вулиці В. Чорновала (неподалік колиби) – для мешканців садиб по вулицях В. Чорновала, Молодіжна, Л. Українки.

10. На вул. Фабрична (біля залізничного переїзду) – для мешканці садиб по вулиці Фабрична та будинків вул. Фабрична № 11, 23, 25; вул. Борканюка № 2, 4; вул. Карпатська № 72, 74, 76.

   Таким чином, значна частина мещканців селища мають можливість виносити сміття кожного дня в будь який зручний для них час.

   Роботи по обладнанню майданчиків продовжуються.

   Селищна рада нагадує, що для цього успішного впровадження нового методу видалення побутових відходів, мешканцям необхідно виконувати зовсім нескладні умови:

   1. Викидати сміття тільки в баки, а не залишати поряд з ними, де його розноситимуть по окрузі вітер і тварини, що не сприятиме санітарії, від якої залежить здоров"я наше і наших дітей.

    2. Всім мешканцям в обов"язковому порядку необхідно укластиу годи на вивезення відходів з кожної квартири і кожного приватного будинку та вчасно вносити комунальні платежі, оскільки комунальниму підприємству необхідно виплачувати заробітну плату працівникам, сплачувати податки, утримувати транспорт і саме сміттєзвалище.

   Селищна рада закликає мешканців, заради свєї ж користі, проявити свідомість. Також звертає увагу, що відсутність угоди на вивезення відходів є підставою для складання адміністративного протоколу на власника (наймача) житла, що тягне за собою штраф в розмірі від 370 грн.