Міжгірські рятувальники навчали людей попереджати пожежі в побуті

2 роки ago admin 0

Основними причинами пожеж зимової пори є несправності та порушення у системах опалення. З метою доведення інформації про те, як убезпечити власне житло від пожеж, надзвичайниками проводиться відповідна робота серед населення, зокрема й шляхом проведення пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів.

Так, 23 січня працівниками Міжгірського райвідділу ДСНС Закарпаття проведено відповідну роботу серед громади с. Пилипець. Розмова з населенням стосувалася дотримання правил безпеки життєдіяльності, зокрема: попередження в побуті пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Детально йшлося про правила пожежної безпеки при експлуатації систем опалення, дії у разі виникнення пожежі, правила використання первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників).

У ході подворового обходу особлива увага приділяли незахищеним верствам населення (багатодітні родини, одинокі пристарі та неблагополучні). Також рятувальники надали консультації щодо усунення порушень правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення та електромереж, наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки на об’єктах органів місцевого самоврядування й малого бізнесу (ДНЗ, ФАП, кафе, магазини).

Окрім цього селянам вручали листівки, які містять сумну статистику пожеж та інформацію профілактичного характеру, а керівникам об’єктів господарювання вручено та поновлено інструкції про заходи пожежної безпеки.

 

У ДСНС України у Закарпатській області

IMG_2483.JPGIMG_2488.JPG

IMG_2493.JPGIMG_E2510.JPG