Проєкт «ПОРУЧ» сьогодні – на ужгородському стадіоні «Автомобіліст»
2 роки ago admin 0
Чергова сесія проєкту «ПОРУЧ» відбулася сьогодні на ужгородському стадіоні «Автомобіліст», участь в активностях взяли понад 60 дітей.
На традиційному відкритті дітей, батьків, тренерів привітали секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, депутат міської ради, заступник голови Закарпатської обласної асоціації футболу, за сприяння якої проєкт реалізується у краї, Віктор Качур. Член Виконкому ЗАФ, експерт футболу Степан Селменський коротко ознайомив дітей із історією закарпатського футболу.
Арсен Суренович привітав дітей із початком нового навчального року, побажав успіхів у здобутті нових знань, а ще – щоб не забували про спорт та здоровий спосіб життя. «Усі ми дуже чекаємо Перемоги та миру. Дякуємо Богу та Збройним Силам України, що сьогодні маємо можливість збиратися на такі заходи, почати навчання у школах. Хочеться, щоб кожен це цінував», – з такими словами секретар міськради звернувся до всіх. Додав, що прийшов на проєкт не з порожніми руками – разом із Віктором Качуром подбали про те, щоб усі діти пішли зі стадіону із подарунками.
«Україна вже ніколи не буде такою, як була до 24 лютого. Вона буде іншою – це буде країна для справжніх українців, патріотів. І будувати її будете саме ви. Бажаю вам, любі діти, весело та з користю провести сьогодні час і пам’ятати, що ми будемо завжди поруч», – наголосив у своїй вітальній промові Віктор Качур.
Активності, як і завжди, розпочались із запальної руханки, а далі діти займалися зі спортивними тренерами (Анастасія Сірмай, Валерій Шкура), лікарями (Володимир Червіняк, Людмила Товт) та психологами (Лідія Глоба, Діана Сембер).
На завершення, зробивши фото на згадку, усі учасники отримали подарунки від секретаря міськради Арсена Мелкумяна та депутата міськради Віктора Качура і проєкту «ПОРУЧ».
Нагадаємо, відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – #ПОРУЧ, який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.
У проєкт залучаються діти ВПО, діти із сімей учасників АТО, багатодітні сім’ї, діти з інвалідністю та інші діти, які потребують психосоціальної підтримки.