Щодо заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції у разі оплати послуги з проставлення апостиля

2 місяці ago admin 0


У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, яким чином заповнюється реквізит «Призначення платежу» (у т. ч. код виду сплати) платіжної інструкції у разі оплати послуги з проставлення апостиля.

Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 22.03.2023 № 148 (далі – Порядок № 148).

Пунктом 2 розд. ІІ Порядку № 148, зокрема, визначено, що під час сплати податків, зборів на бюджетні рахунки платник у реквізиті «Призначення платежу» платіжної інструкції заповнює такі поля:

«Код виду сплати»;

«Додаткова інформація запису».

У полі «Код виду сплати» платник заповнює код виду сплати, визначений Переліком кодів видів сплати, які використовуються платниками, згідно з додатком 1 до Порядку;

у полі «Додаткова інформація запису» платник заповнює інформацію щодо переказу коштів у довільній формі.

У разі оплати послуги з проставлення апостиля реквізит «Призначення платежу» платіжної інструкції заповнюється наступним чином:

у полі «Код виду сплати» – 101;

у полі «Додаткова інформація запису» – За надання послуг з проставлення апостиля.

ДПС у Закарпатській області