РОБОТОДАВЦІ І ПРОФСПІЛКИ ЗАКАРПАТТЯ – ЗА ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ОБЛАСНОЇ ТРИСТОРОННЬОЇ СОЦІАЛЬНО- ЕКОНОМІЧНОЇ РАДИ

4 місяці ago admin 0


8 лютого відбулася консультативна робоча зустріч соціальних партнерів – голови організації роботодавців “Обласна федерація роботодавців Закарпаття” Володимира Панова та голови Закарпатської облпрофради Івана Зелінського.

У зв’язку з новим керівництвом Закарпатської обласної військової адміністрації та Закарпатської обласної ради профспілок під час конструктивної розмови було порушено питання про відновлення роботи обласної тристоронньої соціально-економічної ради, представництво в якій здійснюють сторони влади, роботодавців і профспілок у кількості по 7 осіб від кожної сторони.

За пропозицією роботодавців у новому складі обласної тристоронньої соціально-економічної ради у 2024 році головуватиме сторона профспілок. Їй запропоновано провести переговори з керівництвом ОВА щодо проведення у новому складі засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради, на якому розглянути питання перспектив змінюваності економіки Закарпаття в період воєнного стану та проєкт Трудового кодексу України.

У зустрічі також взяли участь виконавчий директор організації роботодавців “Обласне об’єднання роботодавців Закарпаття” Валентина Непійпова та завідувач пресцентру Закарпатської облпрофради Сергій Баранчиков.

Джерело @

пресцентру Закарпатської облпрофради