До місцевих бюджетів платники податків Закарпаття сплатили майже 7,8 млрд гривень

2 роки ago admin 0

Протягом січня-листопада 2022 року до місцевих бюджетів територіальних громад Закарпатської області громадяни та суб’єкти господарювання сплатили понад 7 млрд 760 млн грн податкових зобов’язань. Ця сума майже на 2 млрд 331 млн грн або 42,9% більша за відповідний період минулого року. Зокрема, цьогоріч у листопаді податкові доходи місцевих бюджетів в Закарпатті склали понад 883 млн грн. Про це інформує Олексій Петріченко – начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області.

Найбільше надходжень до місцевих бюджетів забезпечили платники податку на доходи фізичних осіб. Зокрема, протягом одинадцяти місяців 2022 року місцеві скарбниці отримали майже 6 млрд грн ПДФО, понад 794 млн грн сплатили суб’єкти господарювання, які застосовують у спрощену систему оподаткування. Також серед лідерів по наповненню місцевого бюджету податок на землю – його в місцевих скарбницях краю понад 392 млн грн.

Олексій Петріченко висловлює подяку платникам податків, які здійснюють свою діяльність, сумлінно сплачують податки, адже таким чином вони тримають економіку на плаву та забезпечують обороноздатність нашої держави!

Разом переможемо!

Слава Україні!

ДПС у Закарпатській області