На Закарпатті на розвиток війська сплачено понад 492 млн грн «патріотичного податку»

6 місяців ago admin 0


На Закарпатті протягом січня-жовтня 2023 року на фінансування українського війська сплачено майже 492,5 млн грн військового збору. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Закарпатській області. Вказана сума «патріотичного податку» перевищує надходження за десять місяців 2022 року на 29 млн гривень. Зокрема у жовтні цього року сума збору на армію, сплачена в Закарпатті, склала 55,4 млн гривень.

Фахівці ДПС нагадують, що військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування. Цим збором оподатковуються доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання), а також іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

Податківці області зауважують, що кожен платник, отримуючи легальні доходи та сплачуючи «патріотичний збір», фінансово підтримує ЗСУ, і цим вносить посильний вклад у нашу Перемогу над загарбниками.

Дякуємо платникам податків за сумлінну сплату податків!

ДПС у Закарпатській області