На післяпленерній виставці «Гірські етюди» представлено 25 робіт майстрів пензля
2 роки ago admin 0
Напередодні, в Мукачеві, у Палаці культури і мистецтв, урочисто відкрито післяпленерну виставку «Гірські етюди». У експозиції представлено 25 робіт майстрів пензля, які вони створили під час пленеру у мальовничій карпатській гірській місцевості села Солочин, – повідомляє Мукачівський відділ культури та молодіжної політики.
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315470858_505333148299807_8808503368075274433_n.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315069407_505328468300275_3315367988795004391_n.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315879425_505332461633209_1973609730123891752_n.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/316177170_505332524966536_5565469913812653987_n.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314668663_505332774966511_3990763867980149161_n.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315988950_505331838299938_5822279602878235506_n.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315079654_505328604966928_5661231437531597561_n.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315635208_505305558302566_7827571604893373266_n.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315710845_505305944969194_1141175440509244016_n.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315646107_505306521635803_158025711886054164_n.jpg)
Творчу поїздку митцям організувало управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради з нагоди святкування Дня художника.
На виставці представили свої роботи:
- Владислав Нейкалюк
- Раїса Дорожнікова
- Тетяна Рибар
- Наталія Рибар
- Антон Секереш
- Іван Івановчик
- Віра Шітік
- Юліанна Гагель
- Галина Рогач
- Маріанна Білак
- Сандра Пренделович
- Олеся Байса
- Магдалина Басманова
- Марина Чопей
- Василь Кочан
- Аліна Станкович
- Катерина Дробок
- Антоніна Пекар
– Виставка триватиме до 2 грудня. Тож ви зможете переглянути роботи художників, насолодитися гірськими краєвидами і, традиційно, придбати картину. 50% суми з продажу картин будуть перераховані на потреби 105 батальйону 63 механізованої бригади, – зазначають в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради.