На Закарпатті планують запуск нового пункту пропуску

2 роки ago admin 0

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита разом із заступником Міністра інфраструктури України Мустафою-Масі Найємом, представниками Держмитслужби та заступником Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентським державним секретарем Левенте Модьором провели планову зустріч на кордоні в ПП «Лужанка».

Розглянули питання розвитку дорожньої інфраструктури та пунктів пропуску, серед яких запуск пункту пропуску «Велика Паладь – Надьгодош». Як зауважив Віктор Микита, там вже завершено попередні розрахунки для базового облаштування інфраструктури.

«Наступного тижня запланована зустріч угорських та українських колег з митної і прикордонної служб безпосередньо на локації для фіналізації процесу. Зараз розв’язуємо питання енергопостачання, зв’язку й роботи автоматизованих систем. Дорога з обох сторін готова, тож найближчим часом визначимо дату запуску цього ПП на українсько-угорському кордоні», – наголосив очільник області.

За його словами, партнери також готові до фіналізації. Своєю чергою наміри підтвердили Мустафа-Масі Найєм та представники Держмитслужби.