На Мукачівщині через пошкодження підземного газопроводу 1700 будинків опинились без газопостачання

2 роки ago admin 0

На Мукачівщині два села — Нове Давидково та Ключарки — у ці хвилини перебувають без газопостачання. Про це повідомляє пресслужба АТ «Закарпатгаз».

Під час виконання робіт працівниками сільськогосподарського підприємства було пошкоджено підземний газопровід середнього тиску. Як наслідок: понад 1700 будинків у двох селах перебувають без газу, працівники АТ «Закарпатгаз» у екстреному режимі виїхали на місце інциденту, винуватець створив небезпечну ситуацію…

Окрім приватних будинків без газопостачання залишилися 3 школи, дитячий садок та 2 амбулаторії.

«Ми постійно наголошуємо на необхідності повідомляти про проведення земляних та сільськогосподарських робіт. Тоді можна уникнути неприємних ситуацій. Відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання та Кодексу газорозподільних систем, роботи в охоронних зонах і технічних смугах розподільчих газопроводів виконуються за погодженням із оператором ГРМ (на Закарпатті це виключно — АТ «Закарпатгаз»)», — пояснив головний інженер підприємства Віктор Водзінський.

Ремонтні роботи фахівці АТ «Закарпатгаз» розпочнуть зранку в суботу, 12 листопада. Після їх завершення розпочнуть відновлення газопостачання. Мешканців цих сіл просимо перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням.

Особі, що пошкодила газопровід і призвела до аварійного відключення газу, то йому доведеться відшкодувати вартість ремонтних та відновлювальних робіт, а також сплатити вартість втраченого природного газу.