Віктор Микита, Андрій Шекета та Богдан Андріїв писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності (ФОТО, ОПИТУВАННЯ)
2 роки ago admin 0
Віктор Микита – голова Закарпатської обласної військової адміністрації, Андрій Шекета – виконуючий повноваження голови Закарпатської облради та Богдан Андріїв – міський голова Ужгорода писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/313307342_190514510171441_4681663835051875467_n-700x466.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314507280_503125385194207_609861752518250199_n-700x467.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314405654_10223913216032164_9124400092960498544_n-700x394.jpg)
Фото: Andriy Sheketa
Віктор Микита писав диктант разом із закарпатськими школярами і дітьми вимушених переселенців, Андрій Шекета сам у своєму робочому кабінеті, а Богдан Андріїв разом з працівниками Ужгородської міської ради.
Варто зазначити, що Радіодиктант-2022 адаптований до реалій воєнного часу. Авторкою цьогорічного тексту диктанту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
Приєднатися до написання всеукраїнського диктанту могли всі охочі. Цьогорічний, уже XII радіодиктант національної єдності, також мав на меті об’єднати вимушених переселенців у різних країнах світу й українців, які живуть за кордоном.
Ви писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності 2022?
- Ні (100%, 3 Голоси)
- Так (0%, 0 Голоси)
Всього проголосувавших: 3
![Завантажується ... Завантажується ...](https://navchas.com.ua/wp-content/plugins/wp-polls/images/loading.gif)