Учасники громадських слухань підтримали проекти 2 детальних планів територій Ужгорода

4 роки ago admin 0

Громадські слухання щодо детальних планів 2 територій Ужгорода відбулися сьогодні у великому залі міської ради.

Спочатку представник розробника прокоментував детальний план території, обмеженої вулицями Робочою, Руською, Мукачівською та Івана Анкудінова. Зазначив, що забудова на цій території передбачена не вище 3 поверхів і лише в окремих місцях можливі 5-поверхівки, на вулиці Руській передбачено точкове відновлення зелених зон.

Головуючий на засіданні начальник управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради Олег Боршовський поінформував, що з часу оголошення обговорення щодо цієї території зауважень і пропозицій не надходило. Сьогодні ж він попросив розробників допрацювати проект, прописавши необхідність зберегти архітектурну цінність окремої забудови на вулиці Мукачівській і передбачивши велодоріжки на вулиці Руській, через Православну набережну, аби закільцювати їх до пішохідної зони площі Шандора Петефі, де зараз проводиться реконструкція.

Розглянули сьогодні також детальний план території, обмеженої вулицями Північною, Теодора Ромжі та Акацій. Власники кількох земельних ділянок на цій території вже намагалися змінити їх цільове призначення – з індивідуального житлового будівництва на багатоповерхове, однак їм це не дозволили. За словами представника проектної організації, більшість цієї території розподілена під індивідуальну житлову забудову, і 54% під це так і передбачено детальним планом.

Олег Боршовський повідомив, що зауважень і пропозицій з часу оголошення про громадські слухання не надходило і попросив доопрацювати проект, чітко прописавши поверховість можливої забудови – не більше двох поверхів із мансардою. Також порадив звернутися до власників рекреаційної зони – Ужгородського національного університету – з проханням розробити її ландшафтний дизайн.

Обидва детальні плани із зауваженнями підтримали сьогодні голосуванням, після доопрацювання їх внесуть на розгляд і затвердження сесії міської ради.

1 of 6