Словаччина готова надати Закарпаттю резервні системи живлення

2 роки ago admin 0

Про те, що Словацька Республіка готова надати Закарпаттю резервні системи живлення зазначила Генеральна директорка департаменту економічного співробітництва та розвитку Міністерства закордонних та європейських справ Словацької Республіки Лучія Кісс.

Таку заяву Лучія Кісс зробила напередодні під час робочої зустрічі із заступником голови Закарпатської ОВА Петром Добромільським, – повідомляє пресслужба Закарпатської ОВА.

«З початку повномасштабного вторгнення РФ і щодня разом із нашими друзями долаємо чимало викликів, та попереду – важка зима. Від того, як ми підготуємося, залежить життя і здоров’я українців», – підкреслив заступник голови ОВА.

Спільно з партнерами розглянули можливість забезпечення Закарпаття генераторами електроенергії. Це питання сьогодні актуалізувалося через ворожі обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури України та у зв’язку з відключеннями електроенергії, додав Петро Добромільський.
Під час зустрічі йшлося й про продовження спільної роботи в напрямку створення комфортних умов для проживання ВПО, подальшу гуманітарну та фінансову підтримку, взаємодію з міжнародними партнерськими організаціями тощо.

До обговорення також долучилися генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Павол Паніс, консул з економічних питань Генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді Роман Жатко та координатор питань, пов’язаних з Україною, Мартін Полачко.