На Рахівщині внаслідок пожежі травмувався 26-річний чоловік (ФОТО)
2 роки ago admin 0
Про пожежу, в якій травмувався 26-річний чоловік повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
– Пожежа трапилась у с. Плаюць в Рахівському районі. Загорання виникло на території приватного обійстя в котельні лазні, де господарі облаштували місце для приготування їжі худобі, – повідомляють рятувальники.
Чоловік власниці саме був всередині, коли стався спалах газоповітряної суміші. Він вибіг надвір, а сусіди викликали бригаду екстреної медичної допомоги й подзвонили за номером 101.
Рятувальники з Великого Бичкова та Верхнього Водяного ліквідували пожежу за годину після отримання сигналу. Полум’я знищило крівлю лазні на площі 63 кв.м і речі домашнього вжитку, які зберігалися в котельні. Постраждалого 26-річного чоловіка з різного роду травмами госпіталізували до місцевого лікувального закладу
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/314658667_496481285839443_2717900192497871303_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=eLUNT4GmUacAX-Up2Sq&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfCiGufn3sexFfU8F0Qh7cj-EL2cOgjF3n1QKDo-O_OCHQ&oe=636E8072)