Закарпатські надзвичайники зібрали в одному місці понад 600 учнів (ФОТО)
2 роки ago admin 0
Понад 600 учнів сьогодні захоплено слухали пожежників і піротехніків, які завітали для проведення уроку безпеки до Ужгородської спеціалізованої школи №5. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
В ході уроки безпеки надзвичайники розповіли школярам про загрозу пожеж різного характеру, а також нагадали номер Служби порятунку й правила користування вогнегасником.
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312416361_492904709530434_5199455873492373109_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Qaflpi8029YAX-Dhg_J&tn=ozwM4-38N48BKkna&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfBXxDrshvnWuj-xezkjCF3Tsr8YEhrZGd5UVSaf6BhGUQ&oe=636959AC)
Фахівці групи піротехнічних робіт поінформували учнів і вчителів про небезпеку боєприпасів та порядок дій при виявленні таких предметів.
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312435444_492905312863707_2503010264410174034_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=3_2ZY_sE1DoAX-e_1_l&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfDCKR-Xbx16uA8qZGfK0azB4sXZSJeLBZZmeWe__LDTwg&oe=6369AC64)