У Закарпатську область передали 1124 хромбуки для закладів освіти (ФОТО)

2 роки ago admin 0

Сьогодні розпочали передачу сучасних комп’ютерів на базі операційної системи Chrome для закладів освіти регіону. Про це повідомив Віктор Микита – голова Закарпатської ОВА.

Хромбуки днями доставили у Закарпатську область.

Chromebook – це новий тип комп’ютера, який допомагає швидше та легше виконувати різноманітні завдання. Він працює на базі операційної системи з хмарним сховищем, вбудованими продуктами Google і кількома рівнями безпеки.

За словами голови ОВА, кожна із 64 територіальних громад області отримає комплект хромбуків для організації освітнього процесу. Забезпечення закладів освіти сучасними цифровими пристроями дозволить кількісно зміцнити матеріально-технічне забезпечення і покращити якість викладання предметів.

– За допомогою серії семінарів та онлайн-матеріалів педагоги дізнаються, як використовувати нові пристрої та набір інструментів Google. Щоб організувати більш продуктивне використання технічних можливостей електронних девайсів, представники компанії Google проведуть відповідне навчання з учителями, – зазначає Віктор Микита.

– Така допомога стала можлива завдяки нашій співпраці з Міністерством освіти і науки України, компанією Google та Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО), – підкреслює очільник обласної ОВА та висловлює подяку за підтримку в такий складний для країни час.

Відсьогодні хромбуки розподіляють у заклади освіти територіальних громад Закарпаття.