У Ясіня відбувся фінал благодійного футбольного турніру серед учнів 9–11 класів (ФОТО)

2 роки ago admin 0
DSC_3115

У Ясіня відбувся фінал благодійного турніру, присвяченого Захисникам та Захисницям України. Про це повідомляє Закарпатська Асоціація Футболу з посиланням на Громадську спілку «Рахівська районна асоціація футболу «Гуцульська ліга»..

Загалом змагалися учні 9–11 класів трьох територіальних громад Рахівщини, а саме: Ясінянського, Богданського ЗЗСО, Великобичківського та Косівсько-Полянського ЗЗСО № 1. На превеликий жаль, Рахівська ТГ не брала участі. Замість неї Бичківська ТГ виставила 2 команди, які вийшли першим та другим номерами із зональних груп; конкретніше: Великобичківський ЗЗСО № 1 та Косівсько-Полянський ЗЗСО № 1.

Турнір відбувся згідно з усіма нормами безпеки та з дозволу обласної військової адміністрації. Андрій Делятинчук, голова Ясінянської територіальної громади, привітав учасників змагань та побажав кожному перемог. Своєю чергою, Михайло Андрухович, заступник ГС «РРАФ «ГЛ», озвучив регламент проведення змагань, а Йосип Данч, голова колегії суддів, здійснив жеребкування учасників та дав старт власне баталіям.

Матчі відбулись за круговою системою (2 тайми по 15 хвилин). На футбольному полі команди вели справжнє спортивне суперництво. За результатами ігор, найбільшу кількість очків – по 6 – набрали Ясінянський та Бичківський ЗЗСО. Богданська збірна на свій рахунок записала 4 залікові бали, а Косівсько-Полянська – 1. Після особистої зустрічі футболісти з Ясінянської громади очолили учасників змагань і в такий спосіб стали переможцями турніру. Другу сходинку посіли представники Великобичківського ЗЗСО. Відповідно 3 місце в збірної Богданської ТГ; ну, а четверті – вихованці Косівсько-Полянського ЗЗСО.

Усі команди-учасниці нагороджені грамотами, медалями, футбольними м’ячами, а трійка призерів – ще й кубками. Іменними статуетками відзначили кращих гравців турніру:

воротарем – Михайло Молдавчук (Богданська ТГ);

захисник – Василь Томашук (Косівсько-Полянський ЗЗСО № 1);

півзахисник – В’ячеслав Собослой.

Нападник – Сергій Гричишин (збірна команда Ясінянської ТГ).

Громадська спілка «Рахівська районна асоціації футболу «Гуцульська ліга» вітає спортсменів і бажає їм успіхів, наснаги в подальших змаганнях і лише позитивних моментів…

Учасники та організатори висловлюють щиру подяку Андрію Делятинчуку, голові Ясінянської ТГ (за організацію та фінансову підтримку фінальної частини турніру). Велике спасибі також Степанові Штефуряку, начальнику відділу освіти Ясінянської ТГ, Михайлові Тимчуку, головному спеціалісту відділу освіти Ясінянської ТГ (за допомогу в організації турніру), Олегові Бурсі, голові Бичківської ТГ, відділу освіти культури, спорту та молоді Великобичківської селищної ради (за сприяння й фінансову підтримку), Йосипу Данчу, Іванові Маляру, Миколі Марущаку, тренерському складу Великобичківській ДЮСШ, небайдужим жителям Богданської ТГ (насамперед представникам ФК «Едельвейс»), Мирославу Молнару, Василю Штенюку, Василю Клемпотюку (за власні кошти організували та взяли на себе всю відповідальність за участь юних футболістів у фіналі).

Окрема вдячність і Закарпатській асоціації футболу в особі Івана Дурана, голови ЗАФ, Анастасії Пензової, інструкторки, та Закарпатському обласному центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (за допомогу в придбанні футбольної атрибутики), Анні Гафіяк, ведучій турніру, Наталії Ковбаснюк, медичній працівниці (за піклування про наших діточок), та Ігорю Тулайдану, Михайлові Никоряку, арбітрам змагань.

І на завершення хочеться додати: любімо спорт, не будьмо байдужими до наших дітей. Кожен докладаймо зусиль для популяризації спорту в цілому, за можливості навіть у такі тяжкі часи. Миру нам усім, а основне – Перемоги, щоб, нарешті, закінчилися ці страшні часи для нашої України та взагалі для цілого світу.

Слава Богу! Слава Україні! Героям слава і безмежна їм шана та подяка!!!