В Ужгороді молилися за усиновителів, опікунів, піклувальників та батьків-вихователів (ФОТО)
2 роки ago admin 0
За усиновителів, опікунів, піклувальників, батьків-вихователів молилися сьогодні в Ужгороді. Уже традиційного цього дня, 30 вересня, у День усиновлення, таку спільну молитву організовують в обласному центрі Закарпаття. Про це повідомляє Ужгородська міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.
Літургію у церкві Преображення Господнього на Цегольні провів отець Василь Бушко. Долучилися до заходу працівники служби у справах дітей Ужгородської міськради разом із керівницею Мариною Арокгаті та міського центру соціальних служб, який очолює Іван Фленько, а також керівниця ГО «Неємія» Тетяна Мачабелі.
День усиновлення – безумовне свято для тих, хто народив дітей серцем. Зважитися на такий крок – дуже нелегко, та й дорога до усиновлення непроста. Цього року до проблемних питань, що існували раніше, додалася повномасштабна війна, яка несе багато горя та страждань і дітям…
Щиро дякуємо усиновителям, прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам, піклувальникам за їхні великі серця, любов та душевне тепло, яке вони дарують кожній дитині. Бажаємо всім миру, міцного здоров’я, мудрості, терпіння, злагоди та благополуччя.
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309480774_471896231650456_2206364303138846171_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=juCYnkjemzMAX8qknC5&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AT8SMbaUxyaQq9EgLJYNtp4K9q1B44y40UVojh8Nf3plYw&oe=633C170E)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309471405_471896191650460_3636297483653946468_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=FEgYxU74Ap0AX-2ts4X&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AT9gJQyVhh6eu1iKUVe8rVQ73scHLtcOpROcjxVbiCL1vA&oe=633B3E89)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309616771_471895998317146_5562921693379469086_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1A2fU-qaTHEAX_2s3nu&tn=bzIdTcPUCynjihN7&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AT9-X3ZzXMGTUHePxNX1pCHa_GJFpB8TjzjJM300P_Os9Q&oe=633AE653)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/image-21.jpeg)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309705181_471896204983792_4735335557781626645_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p552x414&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=g4msqw1mwm8AX-HrTkX&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AT95euPL7ULe65hnEMp8bS8eVmGGwg_HXHjEVQs2CVaqZw&oe=633C91F4)