Митрополит Епіфаній відвідав поранених українців у лікарні святого Пантелеймона у Львові

2 роки ago admin 0

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 13 вересня 2022 року в супроводі митрополита Львівського і Сокальського Димитрія (Рудюка), директора лікарні святого Пантелеймона Юліана Голика та міського голови Львова Андрія Садового відвідав міську лікарню святого Пантелеймона Першого медичного об’єднання.

 

Відвідуючи у лікарні поранених на війні, наших захисників, спілкуючись з ними та з медичними працівниками, Митрополит Епіфаній сердечно дякував їм всім за любов і жертовність: воїни проявили їх, ризикуючи найціннішим, своїм життям, заради інших, а тепер лікарі проявляють ці чесноти і стосовно самих захисників, рятуючи їм життя і здоров’я.

«Любов лікує та зцілює. Саме любов і турбота рідних, допомога друзів і волонтерів, духовна підтримка і молитва Церкви – все це вияви найбільшої серед християнських чеснот, любові. Ми всі покликані виявляти її, бо любов має властивість єднати. А ми знаємо, що в єдності наша сила, успіх і перемога», – зазначив Предстоятель.

Митрополит Епіфаній побажав всім, хто проходить лікування та реабілітацію якнайшвидшого одужання та зміцнення тілесного і душевного здоров’я, а лікарям – сил і Божого благословіння, щоби Господь їх надихав допомагати тим, хто має у цьому потребу.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)