Працівники ДПІ у м. Ужгороді інформують платників про можливості сервісу “Електронний кабінет платника”

2 роки ago admin 0

Податківці ДПІ у м. Ужгороді інформують платників про порядок отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді через «Електронний кабінет платника».

Зазначений електронний сервіс дозволяє фізичній особі – платнику податків дистанційно подати до ДПС, з використанням кваліфікованого електронного підпису, запит та отримати відповідь з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, засвідчену кваліфікованою електронною печаткою ДПС. При цьому отриманий громадянином електронний документ є аналогом паперового документа, виданого контролюючим органом.

Інструкція щодо дій користувача для отримання такого електронного документа знаходиться на офіційному вебпорталі ДПС за адресою: http://tax.gov.ua у приватній частині «Електронного кабінету платника» в розділі (допомога → ЕК для громадян → отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків).

p{text-indent: 1.5em;}