Спорт заради благодійності: закарпатські динамівські – стронгмени змагалися за першість в Ужгороді

8 місяців ago admin 0


Спортивні змагання заради благодійності. 


Вперше на теренах краю ФСТ "Динамо" в Закарпатській області проводило Міжвідомчий кубок зі стронгмену серед правоохоронних органів . Це не просто спортивний кубок, а змагання найсильніших правоохоронців області, а ще й благодійність! Усі назбирані кошти передали Павлику Мотичці, хлопчику, якому поставили діагноз СМА.


В Ужгороді працівники правоохоронних органів та силових структур області змагалися у витривалості та міцності. У естафетних змаганнях взяли участь спецпризначенці поліції Закарпаття, працівники патрульної поліції області, рятівники, фахівці Управління Служби безпеки України, Держспецзв’язку та інші.


Сьогодні, 11 вересня, в Ужгороді на площі Театральній неподалік будівлі обласної філармонії, відбувся Відкритий чемпіонат області зі стронгмену за першість ФСТ «Динамо» України. Змагання серед найміцніших представників різних правоохоронних структур приурочили до Дня фізкультурника. Поліцію Закарпаття на Чемпіонаті представляли спецпризначенці Роти поліції особливого призначення, які у запеклій боротьбі за першість вибороли третє місце. Поліцейські продемонстрували гідний результат, адже попри щоденне навантаження на роботі, змогли вибороти бронзу. Боротьба за перемогу видалася неабияк напруженою, що додало змаганням видовищності та цікавості.Винагородою ж для учасників стали грамоти, медалі та кубки, відповідно до місця, яке вони посіли у турнірній таблиці.