Гірським рятувальникам, які опікувалися безпекою учасників міжнародних змагань з парапланеризму Кубок Карпат 2021 «Borzhava Forever”, довелось надавати допомогу травмованому екстремалу

11 місяців ago admin 0

Цими вихідними в Карпатах фінішували традиційні, щорічні змагання з парапланерного спорту Кубок Карпат 2021 «Borzhava Forever”.  Упродовж 8-14 серпня любителі парапланеризму із задоволенням боролися за перемогу, літаючи в повітрі над Боржавськими полонинами.

І хоча пароплан вважається самим надійним та безпечним літальним апаратом, однак парити над гірськими краєвидами, виконуючи програму цього спортивного свята, під силу не кожному.

Тож, поки спортсмени-екстремали долали складні умови змагань, закарпатські гірські рятувальники смт Міжгір’я, с. Нижні Ворота та Мукачева пильнували їх безпеку та при потребі надавали допомогу.

На щастя, змагання обійшлися без особливих пригод, хоча працівникам ДСНС таки довелося допомагати 36-річному екстремалу з Івано-Франківської області. Щоправда, даний парапланерист не був учасником змагань, а виконував вільні польоти в районі гори Мала Гемба. З’ясувалося, що чоловік невдало приземлився та травмував собі праву ногу. Надзвичайники гірського пошуково-рятувального відділення смт Міжгір’я на квадроциклі добралися до постраждалого, якому довелося накладати на кінцівку шину. Після надання долікарської допомоги, рятувальники передали потерпілого під опіку його друзів-екстремалів.

 

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Парапланерист 4 знак.jpgПарапланерист 2  знак.jpg

Парапланерист 3 знак.jpgПарапланерист 5 знак.jpg