Голова ради з робочим візитом побував у Костринській та Ставненській ОТГ

3 роки ago admin 0
13 січня голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко разом з керуючим справами Андрієм Кушніруком, депутатами районної ради Віктором Шелельо та Василем Риганом з робочим візитом побували на території Костринської та Ставненської об’єднаних територіальних громад.
У ході робочої поїздки Юрій Фрінцко та депутати районної ради зустрілися із Костринським сільським головою Василем Черевкою та Ставненським сільським головою Іваном Мандриком. Обговорили основні моменти та проблемні питання сьогодення: стан та перспективи розвитку підлеглих територій громади, пріоритетні завдання на найближчий час. Голова районної ради Юрій Фрінцко цікавився питанням взяття комунальних установ на баланс сільських рад та їх подальшим утриманням, наповненням бюджету, проблемами закладів соціальної сфери, які знаходяться на території територіальних громад.
Під час зустрічі голови ОТГ запевнили очільника району, що станом на сьогодні жодних проблем із фінансуванням закладів освіти, культури, медицини не виникало. Для уникнення проблемних ситуацій усі питання вирішуються в робочому порядку. У відповідь очільник району Юрій Фрінцко наголосив, що двері його кабінету завжди відкриті і він готовий до діалогу та співпраці.