УТВОРЕНО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

5 місяців ago admin 0

16 грудня ц.р. відбулось третє пленарне засідання першої сесії Ужгородської районної ради VІІІ скликання. На сесії було присутньо 38 депутатів. Головував на засіданні Юрій Фрінцко, голова ради.

Як і на 2-х попередніх пленарних засіданнях першої сесії депутати плідно попрацювали. Були розглянуті прийняті рішення зважливих питань для подальшої продуктивної роботи депутатського корпусу та життєдіяльності новоутвореного Ужгородського району. Зокрема, утворено і затверджено склад 8 постійних галузевих комісій, прийняті рішення стосовно подальшої діяльності 2-х дитячо-юнацьких спортивних шкіл та 2-х дитячих шкіл мистецтв.

В міжсесійний період до районної ради надійшло клопотання від Холмківської ОТГ щодо наміру ввійти в склад засновників «Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Ужгородської районної ради Закарпатської області» , Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Академія футболу Ужгородської районної ради Закарпатської області», Тарновецької та Коритнянівської дитячих шкіл мистецтв. Тож за рекомендаціями профільних комісій вирішено вийти зі складу засновників даних установ, а рішення районної ради щодо ліквідації визнати такими, що втратили чинність.

Жваве обговорення депутатів викликало питання подальшої роботи районних територіальних центрів по соціальному обслуговуванню населення, зокрема, доля будинків престарілих. З цього питання перед народними обранцями виступив Іван Гомович, директор Ужгородського районного територіального центру. Дані установи в процесі ліквідації.Чи зможуть утримувати та обслуговувати відповідні ОТГ ці осередки порятунку людей похилого віку, як фінансуватимуться ? Депутати Христина Мацко, Ярослав Пришляк, Мирослав Опачко, Анатолій Синишин, Вікторія Чопик активно виступили в обговоренні даного питання. Було прийнято рішення підготувати Звернення депутатів Ужгородської районної ради до Закарпатської обласної ради та Закарпатської обласної державної адміністрації щодо врахування даної проблеми при прийнятті обласного бюджету на 2021 рік.

Голова районної ради Юрій Фрінцко ознайомив присутніх із заявою про утворення в раді фракції «Європейська солідарність», голова фракції – Василь Ільницький, закликав депутатів визначатись по інших фракціях та подякував всім за продуктивну і консолідовану роботу.