Голова ради зустрівся з ректором Київського університету права

4 місяці ago admin 0

Сьогодні, 18 лютого голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак зустрівся з ректором Київського університету права Національної академії наук України Юрієм Бошицьким.

На зустрічі йшлося про можливості, які пропонує вищий навчальний заклад для бажаючих здобути юридичну освіту, у тому числі дистанційно. 
У зустрічі також взяли участь керуючий справами виконавчого аппарату районної ради Юрій Фрінцко та депутат районної ради Віктор Шелельо. 
Під час перемовин говорили також про залучення району до напрацювань та робіт із залучення європейських грантів на дослідження і розвиток культурних надбань району, зокрема Невицького замку.
За словами керівника навчального закладу університет пропонує курси вивчення іноземних мов. Молодь та науковці мають можливість долучатися до наукових конференцій. Для працівників органів влади, місцевого самоврядування пропонують тренінги, курси вдосконалення знань і практики роботи на базі столичних підрозділів Київського університету права.
Для районної влади Юрій Бошицький запропонував долучитися до міжнародних зв’язків, які університет має із навчальними закладами країн Європи та органами влади.
Насамкінець керівник району Руслан Чорнак відмітив, що Ужгородський район готовий до активної співпраці з вищим навчальним закладом.
Відтак, з метою вдосконалення механізмів роботи та співробітництва у формі реалізації спільних проектів, що передбачають координацію діяльності суб’єктів співробітництва для здійснення спільних заходів, голова районної ради Руслан Чорнак та ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький, своїми підписами скріпили договір про співпрацю.