Із Днем Збройних Сил України!

2 місяці ago admin 0

6 hr6 грудня – це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших дідів і батьків, чоловіків і синів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Проте День Збройних Сил України – це насамперед свято на честь тих, хто сьогодні захищає територію нашої країни, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.

Це свято хоробрих чоловіків і хлопчиків, які бережуть спокій та мир у наших оселях, цих турботливих лицарів, завжди готових підставити сильне плече чарівній половині людства.

Дорогі захисники Вітчизни, дорогі наші хлопці!

Прийміть щирі вітання Днем Збройних Сил України!

Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі, оптимізму, віри у власні сили і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

Героям країни, Воїнам світла – Захисникам України, що мужньо боронять нас – низький уклін Вам і велика подяка!


  Подiбнi новини

  День відкритих дверей

  admin 2 роки ago
  Найважливіше в житті – відчути своє покликання, обрати свій шлях, що наповнить життя глибоким змістом та приведе до життєвого успіху. Сприяти цьому повинна улюблена професія, вибір якої – непросте... Читати далi

  МОН просить 9-класників, які вступатимуть на молодшого спеціаліста, заздалегідь потурбуватися про отримання ID-картки

  admin 3 роки ago
  Учням, які планують вступати 2018-го на молодшого спеціаліста на основі 9-ти класів, потрібно заздалегідь потурбуватися про отримання паспорту в формі ID-картки. Про це нагадав директор Департаменту вищої освіти МОН... Читати далi