«ВІЛЬНА ЕКОНОМІЧНА ЗОНА НА ЗАКАРПАТТІ – Є ПЕРСПЕКТИВА!» – ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВ

2 роки ago admin 0

Створення вільної економічної зони (ВЕЗ) в Західній Україні анонсував керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Про це він повідомив у програмі «VIP з Наталією Мосейчук» на телеканалі «1+1».

Мета проєкту із запровадження ВЕЗ – ефективно розвивати економіку регіону, залучати іноземних інвесторів і підтримувати підприємницьку діяльність краян.

«Сьогодні ці дві зони, дві економічні можливості також повинні спрацювати на об’єднання країни, на рівність можливостей, які ми хочемо сьогодні надати», – розповів Андрій Єрмак.

Влада планує створити дві такі зони в Україні – на Донбасі та в одній із західних областей.

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров на своїй сторінці у фейсбуці прокоментував цю ініціативу:

«ВЕЗ на початку 2000-х дала поштовх для розвитку регіону. Переконаний, що вільна економічна зона на початку 2020-х стане стимулом для його процвітання.

Саме про запровадження ВЕЗ найбільше говорили підприємці краю під час зустрічі із Президентом Володимиром Зеленським у форматі «Z100». І сьогодні цей проект активно обговорюють у столиці і готуються до його запуску».

Довідка:

Вільна економічна зона (ВЕЗ) — частина території країни, виділена із загального митного кордону держави, яка має повну свободу в режимі господарських питань, з особливим режимом управління і пільговими умовами діяльності, податковими пільгами для місцевих підприємців та іноземних фірм.

Створення вільної економічної зони (ВЕЗ) в Західній Україні анонсував керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Про це він повідомив у …