Богдан Шойного передав лісівникам лісгоспу нову патрульну техніку та вручив нагороди до професійного свята

4 роки ago admin 0

День працівника лісу 17 вересня відзначили в Берегівському лісгоспі. Директор лісового господарства Богдан Шойного особисто привітав лісівників і передав в службове користування нову патрульну техніку та техніку для заготівлі деревини.

Свято відбулося на відкритому майданчику в оновленому парку біля лісгоспу. З самого початку директор Берегівського лісгоспу Богдан Шойного вручив державні нагороди працівникам лісгоспу. Так Почесну грамоту ДаЛРУ вручено лісничому Берегуйфалівського лісництва Віктору Маринцю, а Подяку Голови Державного агентства лісових ресурсів вручено провідному інженеру по лісозаготівлі Михайлу Буркалу. Грамотою районної Берегівської РДА та райради нагороджені: майстер лісу ЛМЛ “Маурера” Сергій Дурдинець, майстер лісу ЛМЛ “Маурера” Михайло Лакатош, майстер лісу Берегуйфалівського лісництва Володимир Музийчук, майстер лісу Чизайського лісництва Йосип Пунько та майстер лісу Чизайського лісництва Степан Філе.

Не оминуло й керівництво лісгоспу своїх працівників. Відтак до Дня працівника лісу Грамоти отримали: головний бухгалтер Володимир Хіміч, майстер лісу Берегуйфалівського лісництва Юрій Калинич, майстер лісу Кідьошського лісництва Юрій Улинець та тракторист-машиніст Михайло Соловка. Подяку підприємства оголошено помічнику лісничого ЛМЛ “Маурера” Івану Копину, старшому інспектору з кадрів Ользі Соломка, лісорубу 3-го розряда Берегуйфалівського лісництва Балажу Чете й завідувачу складу Ларисі Огієвич.

Опісля урочистостей Богдан Андрійович привітав колектив зі святом:

У цій сфері, я вважаю, працюють ті люди, які працюють тільки за покликанням серця, працюють справжні професіонали, і ми в вас впевнені. Спасибі за Вашу сумлінну працю на благо лісів Берегівщини та Закарпаття, – сказав у своїй промові директор лісгоспу.

Головною подією зустрічі стала передача лісопатрульної техніки й зможуть дістатися до найвіддаленіших куточків району. У ході урочистості директор лісгоспу вручив ключі від мотоциклів, завдяки яким працівники зможуть боронити лісові угіддя від незаконних рубок, від пожеж, патрулювати в лісі. Разом із ключами майстрам лісу вручені акумуляторні бензопили. 8 мотоциклів та бензопил закуплено за кошти держпідприємства.

У нас хоч і невелика площа лісфонду, який знаходиться в підпорядкуванні – 9,042 га, але обійти її пішки просто неможливо і техніка нам дуже-дуже потрібна.

День працівника лісу 17 вересня відзначили в Берегівському лісгоспі. Директор лісового господарства Богдан Шойного особисто привітав лісівників і передав в службове користування нову патрульну техніку та […]