Голова районної ради відвідав Вовковецький ДНЗ

2 роки ago admin 0
В рамках робочої поїздки, голова районної ради Руслан Чорнак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Фрінцко, заступник Середнянського селищного голови Віталій Плеша здійснили робочу поїздку до с.Вовкове та відвідали дошкільний навчальний заклад. Мета поїздки – огляд проведених ремонтних робіт у ДНЗ та обговорення першочергових завдань дошкільного закладу.
Побувавши у приміщенні дитячого садочку, очільник району поспілкувався із завідувачем ДНЗ, позитивно оцінив роботу дошкільного навчального закладу, відмітивши доброзичливу атмосферу та затишок, що і має бути притаманне такому закладу. У свою чергу, Руслан Чорнак наголосив на тому, що сьогодні без уваги не може залишатися жоден навчальний заклад району, у тому числі дошкільний. В кожному із них необхідно створити сучасні умови для виховання підростаючого покоління та здобуття якісної освіти. Запевнив, що влада завжди готова допомогти і підтримати.
В ході своєї поїздки Руслан Чорнак подарував садочку телевізор та речі необхідні для забезпечення належного виховання малечі.