На Закарпатті лісові пожежі моніторять через супутник

2 роки ago admin 0

Працівниками державної лісової охорони розроблені та затверджені мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж, проведені перевірки готовності лісництв до пожежонебезпечноного періоду та створені добровільні пожежні дружини

Лісівники Закарпаття посилили заходи протипожежної безпеки. Про це сьогодні на селекторній нараді з питань організації заходів із протидії пожежам у природних екосистемах, доповів заступник начальника Закарпатського ОУЛМГ Василь Кий, повідомили у пресслужбі закарпатських лісівників.

Лісівниками затверджено план невідкладних комплексних заходів щодо належної підготовки сил та засобів пожежогасіння до пожежонебезпечного періоду 2020 року.

Працівниками державної лісової охорони розроблені та затверджені мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж, проведені перевірки готовності лісництв до пожежонебезпечноного періоду та створені добровільні пожежні дружини. У разі виникнення пожежі лісівники Закарпаття готові залучити понад 4000 працівників, 496 одиниць техніки (авто, трактори, бульдозери).

Цього року підготовлено та доукомплектовано немеханізовані засоби пожежогасіння. У всіх конторах держлісгоспів та лісництв здійснюється цілодобове чергування, пожежники сторожами визначені маршрути патрулювання найбільш пожежонебезпечних лісових масивів та прилеглих територій, особливо в місцях масового відпочинку громадян.

Державним агентством лісових ресурсів України розроблена онлайн-карта рубок, яка працює в пілотному режимі та за допомогою якої можна відстежувати факти виникнення лісових пожеж та оперативно реагувати. Карта працює через супутник.

Працівниками державної лісової охорони розроблені та затверджені мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж, проведені перевірки готовності лісництв до пожежонебезпечноного періоду та створені добровільні пожежні дружини Лісівники Закарпаття […]