І дистанційній Всеукраїнській олімпіаді з програмування бути!

2 роки ago admin 0

7878-800x445Інститут модернізації змісту освіти запрошує до участі у І дистанційній Всеукраїнській олімпіаді з програмування, що орієнтовно відбудеться з 24 по 26 липня 2020 року.

 

На змаганнях чекаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики 2020 року, які були заявлені областями для участі у ІV етапі.

Основною метою олімпіади з програмування є відбір потенційних учасників у цьогорічних Міжнародній олімпіаді з інформатики та Європейській олімпіаді з інформатики серед юніорів. Найкращі 10 учасників, які народилися не раніше 1 січня 2005 року, будуть запрошені на Відбірково-тренувальні збори для участі у Європейській олімпіаді з інформатики серед юніорів (EJOI). Передбачається, що збори відбудуться з 9 по16 серпня 2020 року очно.

Інформацію щодо строків проведення Олімпіади, складу журі, оргкомітету, експерта-консультанта, координатора та участі у зборах загалом буде опубліковано пізніше.

Нагадаємо, що Міжнародну олімпіаду з інформатики заплановано провести онлайн у кінці вересня, а Європейська олімпіада з інформатики серед юніорів, найімовірніше, відбудеться з 1 по 7 вересня 2020 року.

Олімпіада не має офіційного статусу та буде проведена членами журі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та волонтерами на громадських засадах. Результати цієї олімпіади не впливатимуть на квоту регіонів на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2020-2021 рр., не можуть бути враховані в якості додаткових рейтингових балів при вступі до закладів вищої освіти та переможці олімпіади не можуть претендувати на призначення стипендій Президента України.

Більше про Олімпіаду та правила її проведення можна знайти за посиланням: https://oi.in.ua/uoi2020, а також у телеграм-каналі: https://t.me/uoi2020

Реєстраційна форма: https://forms.gle/ARMxPJe23ozULAut8

Звертаємо увагу про можливі зміни у заході в проведенні міжнародних змагань у зв’язку з пандемією у світі COVID-19.

За матеріалами ІМЗО


  Подiбнi новини

  Уряд спільно з місцевими органами розробить програму з ліквідації черги у дитсадках

  admin 5 років ago
  Черга у дошкільні навчальні заклади скоротилася на 13тис місць – очікують місця у ДНЗ 65тис 206 дітей. Про це йшлося під час селекторної наради щодо підготовки навчальних закладів до... Читати далi

  У Міністерстві освіти і науки відбулася нарада з питань розвитку дошкільної освіти

  admin 5 років ago
  16 листопада 2017 року у Міністерстві освіти і науки України відбулася Всеукраїнська нарада з питань розвитку дошкільної освіти. У зазначеному заході взяли участь начальник відділу дошкільної освіти Міністерства освіти... Читати далi

  Привітання Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з Днем науки

  admin 1 рік ago
  Двадцять чотири роки поспіль Україна відзначає День науки щорічно, третьої суботи травня. Читати далi

  Про проведення стратегічної сесії „Система забезпечення якості шкільної освіти. Завантаження”

  admin 4 роки ago
  20 березня 2018 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася перша стратегічна сесія „Система забезпечення якості шкільної освіти. Завантаження”. Організатори заходу – Державна служба якості освіти... Читати далi