На околиці Виноградова заклали ясеновий парк

2 роки ago admin 0

Весна. У лісоводів гаряча пора. При тому, що спеціальні масові акції (наприклад, «Відновлюємо ліси разом» та ін.) відмінені у зв’язку з світовою епідемією, кожноденні роботи  тривають. Саджанці з лісогосподарських розплідників мусять бути висаджені саме тепер, коли починає формуватися відповідна коренева система. Тим більше,  мова йде про унікальну  породу – ясен білоцвітний, занесений в Червону книгу України. Це єдина в Україні популяція, вона росте на південному схилі  Чорної Гори поблизу міста Виноградів.

Фахівці Виноградівського ДП «Виноградівське лісове господарство» заклали окрему плантацію під саджанці ясена біло- цвітного, спостерігають за його адаптацією і різних умовах на території нашого краю.

Цього року започатковано особливий проект – закладку ясенового парку, який вміщатиме 550 молодих деревцят на площі 1,2 гектара  До роботи включився колектив виноградівського лісництва, спеціалісти лісгоспу. Закладка парку йде у режимі, який зараз діє через загрозу епідемії – лісівники забезпечені медичними масками, висадка відбувається з дотриманням дистанції. 

– Це захоплююче явище, коли одночасно зацвітає весь ясеновий ліс, – каже директор ДП «Виноградівське лісове господарство» Василь Агій. – Парк, який ми закладаємо, повинен стати такою ж туристичною родзинкою Закарпаття, як, наприклад, нарцисове поле.

Весна. У лісоводів гаряча пора. При тому, що спеціальні масові акції (наприклад, «Відновлюємо ліси разом» та ін.) відмінені у зв’язку з світовою епідемією, кожноденні роботи  тривають. Саджанці […]