Лісівники Хустщини закликають на палити сухостій

2 роки ago admin 0

З приходом весни, із сходом снігового покрову у роботі підприємств лісової галузі наступає пожежонебезпечний період!!!

Проблема охорони лісів від пожеж є найбільш складною, і відповідальність за неї накладається на працівників лісового господарства. З метою попередження лісових пожеж і мінімалізації їх наслідків державним підприємством «Хустське ЛДГ» щорічно здійснюється комплекс організаційних, профілактичних та попереджувальних заходів.

На підприємстві, а також у кожному лісництві встановлено графіки чергування відповідальних осіб протягом пожежонебезпечного періоду. Проведено інструктаж всіх працівників по правилах пожежної безпеки в лісах.

У всіх лісництвах створено добровільні пожежні дружини.

Лісництва ДП «Хустське ЛДГ» укомплектовані пожежним інвентарем на випадок гасіння лісових пожеж ( відра, лопати, граблі, ранцеві оприскувачі, сокири..)

Підприємством розроблений Мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж на території ДП «Хустське ЛДГ» у пожежонебезпечний період 2020 року.

Під час відпочинку на природі, необхідно пaм`ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але , й в першу чергу, вашому здоров`ю та життю.

Від сильної пожежі у траві гинуть зайці, їжаки, плазуни, знищуються гнізда птахів. Під час пожеж гине багато комах, їх личинки лялечки, а також сонечка, туруни, дощові черв`яки та інші дрібні тварини, які беруть участь у процесі утворення грунту.

Згідно Правил пожежної безпеки в лісах України забороняється:

– розводити багаття на території лісового фонду;

– випалювати траву на землях лісового фонду, а також на суміжних з лісом ділянках у т. ч. проводити сільськогосподарські пали;

– заїжджати на територію лісового фонду транспортними засобами та ін.. механізмами;

– палити(курити), кидати непогашені сірники й недопалки;

– звалювати та спалювати в лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи, тощо.

За спалювання трави, опалого листя рослинності та її залишків передбачена адміністративна, а також кримінальна відповідальність.

Лісова охорона просить враховувати все це під час перебування в лісі та не залишатись байдужими до будь-яких випадків порушень чи надзвичайних ситуацій. Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером 101!

З приходом весни, із сходом снігового покрову у роботі підприємств лісової галузі наступає пожежонебезпечний період!!! Проблема охорони лісів від пожеж є найбільш складною, і відповідальність за […]