У лісівників Брустурянського ЛМГ тепла зустріч, як для Президентів, так і для заблукалих туристів

2 роки ago admin 0

Брустурянське лісомисливське господарства розташоване далеко в горах, на мені кордонів з Івано-Франківською областю й сусідньою Румунією. Чарівні краєвиди, що відкриваються з угідь лісгомисливгоспу, манять до себе численних візитерів. Для охочих познайомитися ближче з красою Карпат через лісгосп прокладені туристичні маршрути, де також облаштовані місця для зупинки та відпочинку туристичних груп.

Якщо Ви турбазівському антропогенному псевдоцівілізованому сервісу віддаєте перевагу життю серед лісу, то туристичний будиночок у тамтешніх лісівників не на жарт порадує Ваше усамітнення й доторкнутися до краси абсолютно незайманої природи.

Тільки у лісівників Брустурянського лісомисливгоспу ви зможете знайти усамітнення і справжній спокій.

Також лісівники готові прийняти заблукалих туристів. У лісових масивах розташовано 44 лісових та мисливських будиночків, де можна зупинитися на ночівлю або відпочинок.

Всі ці місцини зазначено у таблиці, також у ній вказані точні координати з GPS-даними, зазначено також квартал лісництв, кількість кімнат у будинку і місткість, а це загалом 300 місць.

Гостей радо прийме лісовий господарник. Відвідувачами лісів Брустурянського лісомисливгоспу були й поціновувачі високого мистецтва — художники, й письменники, журналісти, фотографи, політики та навіть Президенти, які приїжджали отримати заряд бадьорості та відпочити серед незайманої природи для того, аби надалі керувати країною. Тому в лісівників може бути тепла зустріч, як для Президента, так і для заблукалих туристів.

Брустурянське лісомисливське господарства розташоване далеко в горах, на мені кордонів з Івано-Франківською областю й сусідньою Румунією. Чарівні краєвиди, що відкриваються з угідь лісгомисливгоспу, манять до себе численних […]