Чергове засідання виконкому Ужгородської міської ради відбулося сьогодні

2 роки ago admin 0

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради члени виконкому, зокрема, внесли зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради, внесли зміни. Так, з переліку документів дозвільного характеру вилучено:

– послуги, що надаються департаментом екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації, а саме: “п.22 Видача висновку державної екологічної експертизи; п.24 Переоформлення дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єктів ІІ-ІІІ груп”;

– послугу, що надається управлінням Держпраці у Закарпатській області “п.8 Переоформлення дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки”.

Крім того, назву суб’єкта надання адміністративних послуг, зазначеного у пунктах 36-38 Переліку документів дозвільного характеру “Закарпатська обласна державна адміністрація Департамент житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури” замінити на: “Закарпатська обласна державна адміністрація Департамент інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства”.

Також перелік адміністративних послуг, що надаються структурними підрозділами виконавчого комітету Ужгородської міської ради, доповнили:

– послугою, що надається відділом державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень “Заборона вчинення реєстраційних дій”;

– послугами, що надаються відділом обліку, розподілу та приватизації житла департаменту міського господарства, а саме: “Прийняття громадян на соціальний квартирний облік при виконавчому комітеті за місцем проживання, внесення змін в облікові справи, зняття з обліку»; «Надання житла з фонду соціального призначення”.

Крім того, члени виконкому дозволили встановити нічний режим роботи терміном на 1 рік кільком магазинам, ресторанам та кав’ярням в Ужгороді:

– з 22.00 до 01.00 у кафе «Пожарка» по вул. Адольфа Добрянського, 14а;

– з 22.00 до 02.00 у ресторані «Грант» по вул. Собранецькій, 44;

– з 22.00 до 08.00 у магазині з кафетерієм «Пан Делікат» по вул. Університетській, 25;

– у магазині з кафетерієм «АВС 0-24 Делікат» по вул. Юрія Гагаріна, 174;

– у магазині з кафетерієм «АВС Делікат» по вул. Панаса Мирного, б/н;

– у магазині з кафетерієм «АВС Делікат» по вул. Другетів, 71;

– у магазині з кафетерієм «Зодіак» по пр. Свободи, 40;

– у магазині з кафетерієм «Ера нова» по вул. Минайській, 5а;

– у магазині з кафетерієм «Ера» по вул. Собранецькій, 146.

Погодили й надання паспортів відкритих літніх майданчиків для здійснення підприємницької діяльності на базі стаціонарних закладів ресторанного господарства погодили сьогодні на засіданні виконкому:

– ФОП Граб Людмилі Василівні – на 40 посадкових місць по вул.Гвардійській, 25 (кафе) площею 56 м2 у серединній зоні;

– ФОП Гарас Костянтину Мануїловичу – на 12 посадкових місць по вул. Корзо, 11 (кафе) площею 18 м2 у центральній зоні.

Також затвердили перелік актів списання багатоквартирних житлових будинків із комунального балансу міста. Відповідно до рішення, департамент міського господарства має зняти багатоквартирні житлові будинки з балансу. Голови правлінь ОСББ «Айвазовського 25», ОСББ «В. Комендаря 78», ОСББ «Заньковецької 7», ОСББ «Оноківська 16» та ОСББ «Жасмін 14» мають забезпечити належне утримання спільного майна багатоквартирного будинку: прибирання прибудинкової території; прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі; технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, зливової каналізації; дератизацію та дезінсекцію; обслуговування димових та вентиляційних каналів; технічне обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання; проведення поточного ремонту.

За ще одним прийнятим сьогодні рішенням знімуть із балансу квартиру № 16 у будинку № 11 на вул. Корзо. КП «Архітектурно-планувальне бюро» та ТОВ «Наш Добробут» мають внести відповідні зміни до технічної документації будинковолодіння.

Підтримали й рішення про переоформлення кількох гаражів відповідно до договорів купівлі-продажу, про надання дозволу на розміщення металевого гаража на території кооперативу «Політ» на вул. Гвардійська, 32А, рішення про приватизацію кількох квартир та житлових приміщень у гуртожитках, укладення договорів найму помешкань, прийняття на квартирний облік, внесення змін до списків черговості.

Заслухали звіт КП «Водоканал м. Ужгорода» про результати фінансово-господарської діяльності за І квартал 2018 року. Про позитиви і проблеми в роботі розповів представник адміністрації підприємства Михайло Феделещак.

Зазначалося, зокрема, про погіршення ситуації з оплатою від населення, у тому числі у зв’язку зі зменшення кількості тих, кому призначено субсидії.

Відповідно до прийнятого рішення департамент міського господарства має внести зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Ужгород на 2018-2020 роки в частині надання дотації на покриття збитків КП «Водоканал м. Ужгорода» в розмірі 1 мільйон 171 тисяча гривень.

 

 

1 of 8