Україна та Німеччина готують новий проєкт для лісового сектору

2 місяці ago admin 0


Україна у червні представить новий трирічний проєкт з управління лісовим сектором, який підготує спільно з німецькими експертами.

Про це повідомила пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, передає Укрінформ. 

«Співпраця з Німеччиною в сфері лісового господарства має стратегічне значення для України. Планується розробити новий проєкт міжнародної технічної допомоги на наступні три роки. Він буде спрямований на підтримку розвитку та стійкого управління нашими лісовими ресурсами», – повідомив перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександр Краснолуцький за підсумками зустрічі з представником GFA Consulting Group Крістіаном Ашенбахом та міжнародним експертом Улі Мюллером.

Наголошується, що учасники зустрічі оговорили нові етапи співпраці, які враховують національну інвентаризацію лісів, розмінування, вирощування та відтворення лісів. Також німецькі експерти допоможуть українським колегам у впровадженні інновацій у лісовпорядкуванні, обліку та моніторингу лісів й цифровізації галузі.

GFA Consulting Group є провідним європейським консалтинговим агентством, яке опікується міжнародним співробітництвом у сфері розвитку та є генеральним уповноваженим виконавцем від Федерального Міністерства сільського господарства та продовольства Німеччини. Після опрацювання та погодження обумовлених напрямків співпраці з профільним Міністерством Німеччини, в червні буде підготовлено концепцію нового проєкту.

Як повідомлялося, в Україні триває весняна лісокультурна кампанія-2024. Вже відновлено 9 703,6 га лісів із запланованих на рік 22 982 га. Також створено 1 286,3 га нових лісів. У планах цього року створити понад 9 тис. га нових лісів.

Джерело @

Укрінформ