Закарпатські податківці з початку року надали понад 34 тисячі адмінпослуг

1 місяць ago admin 0


У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що протягом січня-березня 2024 року працівники податкових органів краю надали 34,4 тис. адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарювання. У тому числі, у 10 Центрах обслуговування платників, що діють у Закарпатській області, надано 21,5 тис. послуг. В електронній формі – 8,7 тисяч.

Серед основних наданих послуг в ЦОП з початку року: видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела    виплачених доходів та утриманих податків. Впродовж трьох місяців цього року видано 21,7 тис. таких реєстраційних номерів. З них в Центрах – 17,8 тисяч.

Закарпатські податківці звертають увагу на те, що спілкуватися з податковими органами та користуватися електронними сервісами від ДПС можна дистанційно. Найпопулярніші з них: «ЗІР», «Електронний кабінет платника», «Моя податкова» та «Дія» від Міністерства цифрової трансформації України.

Детальніше про діяльність ЦОП у Закарпатській області та адміністративні послуги, які можна отримати у Центрах, за посиланням: https://zak.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

ДПС у Закарпатській області