Закарпатські податківці надали громадянам та суб’єктам господарювання понад 17 тисяч адмінпослуг

1 рік ago admin 0


У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що протягом січня-лютого 2023 року працівники податкових органів краю надали 17,4 тис. адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарювання. У тому числі, у 10 Центрах обслуговування платників, що діють на Закарпатті, надано 12,6 тис. послуг. В електронній формі – 2,4 тисячі.

Податківці зауважують, що серед основних наданих послуг в ЦОП: видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела    виплачених доходів та утриманих податків. Протягом минулого року видано 11,6 тис. таких реєстраційних номерів. З них в Центрах обслуговування платників – 9,7 тисяч.

Фахівці Головного управління ДПС у Закарпатській області звертають увагу, що спілкуватися з податковими органами та користуватися електронними сервісами від ДПС можна дистанційно. Найпопулярніші з них – «ЗІР» та «Електронний кабінет платника».

Детальніше про діяльність ЦОП у Закарпатській області та адміністративні послуги, які можна отримати у Центрах, за посиланням: https://zak.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

ДПС у Закарпатській області