В Ужгороді та Мукачеві вшанували пам’ять загиблих Героїв, які віддали своє життя за Гідність і Свободу

2 роки ago admin 0

Пам’ять загиблих Героїв, патріотизм та мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності вшанували сьогодні в двох найбільших містах Закарпаття – Ужгород та Мукачево.

В обласному центрі Закарпаття, за інформацією Ужгородської міської ради, квіти до пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України покладали Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, заступник міського голови Василь Гомонай, депутати і працівники Ужгородської міської ради.

Для відзначення Дня Гідності та Свободи у Мукачеві, жителі міста, за інформацією міської ради, зібралися на площі Героїв Майдану аби вшанувати пам’ять Небесної Сотні. – Людей, які віддали своє життя за Гідність і Свободу – цінності, що є найважливішими для українців. Зараз наш народ знову повинен за них боротися, – зазначають в міськраді Мукачева і додають, що загиблих на Майдані вшанували хвилиною мовчання та подякували тим, хто боронить Свободу та Гідність зараз.

Як відомо, 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи і вшановує подвиг наших співвітчизників, які восени 2004 року під час Помаранчевої революції та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року під час Революції Гідності стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та національних інтересів нашої держави.