На Закарпатті відновлять історичний “Соляний шлях”

2 роки ago admin 0

У четвер, 12 грудня, о 12:00 год. у м. Хуст відбудеться стартова конференція проєкту “Відновлення туристичної привабливості історичного «Соляного Шляху»”.

Проєкт реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства “Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Метою проєкту є дослідження та відновлення історичного «Соляного Шляху» – стародавнього маршруту, який зараз охоплює територію Закарпатської області (Україна) та області Сабольч-Сатмар-Берег (Угорщина). Реалізація створить передумови для збереження спільної історичної та культурної спадщини цільових регіонів, а також для проведення спільного дослідження шляху та промоції нового туристичного маршруту.

Більше тут!!!

Участь у конференції братимуть: представники влади, наукової спільноти, туризму, громадські організації та інші.

Запрошуємо до участі представників ЗМІ.

Початок заходу, який є відкритим для журналістів, об 11:30 (реєстрація) в готельно-розважальному комплексі V&P (конференцзал) за адресою: місто Хуст, вулиця Петенька, 5.

Довідково:

Загальний бюджет становить 382 918,23 Євро, внесок ЄС – 344 626,40 Євро, термін реалізації – 12 місяців.

Головним бенефіціаром є КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради», партнери проєкту – Виконавчий комітет Хустської міської ради та Соболч-Сотмар-Берег «Обласне регіональне агентство розвитку і охорони навколишнього середовища».