В профільній комісії Закарпатської облради розподіляли понад 64 млн грн. Кому, скільки дісталось?

2 роки ago admin 0

Сьогодні у Закарпатській облраді відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету під головуванням Наталії Штефуци та за участю представників комісії: Володимира Паульо, Василя Юрика, Василя Крулька, Івана Чубирка та Олександра Ледиди.

Серед запрошених: в. п. голови облради Василь Дем’янчук, заступник голови ради Андріана Сушко, заступник голови облдержадміністрації, депутат облради Василь Іванчо, директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар та його заступник Наталія Боркулеш.

На порядку денному – пропозиції щодо внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік: за рахунок перевиконання дохідної частини обласного бюджету, додаткової дотації з державного бюджету, субвенцій із місцевих бюджетів та у межах змін загального обсягу видатків.

Так, відповідно до проєкту розподіляються кошти в сумі понад 64 млн грн, у т. ч. за рахунок перевиконання доходів загального фонду обласного бюджету станом на 1 листопада 2022 року – близько 45 млн грн. Із них, зокрема планується поповнити статутний капітал аеропорту «Ужгород» (на завершення робіт та здачі в експлуатацію покриття перону в зоні терміналу аеродрому). Також відповідним профільним департаментам спрямовано кошти на придбання шкільних автобусів, для реалізації заходів Обласної програми «Турбота», на утримання мережі автодоріг загального користування місцевого значення. За рахунок іншої субвенції понад 9 млн грн поповнено місцеві бюджети області; розподілено додаткову дотацію із держбюджету місцевим бюджетам; скеровано іншу субвенцію на реалізацію окремих освітніх та державних програм тощо.

Крім того, за пропозиціями головних розпорядників коштів обласного бюджету враховано перерозподіл бюджетних призначень у межах загального обсягу видатків та спрямовано на заходи соціального і медичного призначення.

Озвучені профільним департаментом ОВА пропозиції були підтримані постійною комісією облради та рекомендовані для врахування у проєктах з бюджетних питань.

Пресслужба Закарпатської облради