В Ужгороді працюватиме біля 30% ліхтарів  – міськрада озвучила причину

2 роки ago admin 0

В Ужгороді частково відновлюють вуличне освітлення – працюватиме біля 30% ліхтарів. Про це повідомляє пресслужба Ужгородської міської ради.

Заначається, що освітлення вмикатимуть із настанням темряви і до 21:00, тобто у період, коли переважна більшість ужгородців повертаються з роботи, діти із гуртків та занять у позашкільних закладах.

Рішення про часткове відновлення вуличного освітлення ухвалило керівництво Ужгорода за погодженням із Закарпатською ОВА та ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

Комунальники протягом кількох останніх тижнів переналаштовували мережу вуличного освітлення, щоб мати можливість вмикати його не повністю.

Сьогодні ще триватимуть роботи з оптимізації, тому вуличне освітлення у кількох локаціях світитиме вдень – нетривалий час.

В міськраді інформують також, що 85% вуличного освітлення в Ужгороді – енергоощадне, його модернізували протягом останніх кількох років.

Ужгородська міська рада:

Усіх учасників дорожнього руху вкотре закликаємо бути особливо уважними у темну пору доби. Пішоходам та велосипедистам радимо мати на верхньому одязі світловідбивні елементи, користуватись ліхтариками або телефоном. Просимо ужгородців продовжувати економити електроенергію, особливо у пікові години навантаження.