Закарпаття передало військовим черговий лазне-пральний комплекс
2 роки ago admin 0
За дорученням голови ОВА Віктора Микити заступник керівника області Василь Іванчо спільно з головою Мукачівської РВА Едгаром Токарем передали на фронт уже четвертий лазне-пральний комплекс. Спецавто отримають наші захисники зі 105-го батальйону 63-ї окремої механізованої бригади.
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/637/006/f39/637006f39df1c357120952.jpg)
«Збудований на базі термопричепа, комплекс обладнаний італійською дизельною установкою обігріву води та додатково електричним бойлером. Також є обшита липою лазня з соляною чашею та стінкою для лікування дихальної системи», – зазначив Василь Іванчо.
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/637/006/fa3/637006fa3e843134002145.jpg)
За його словами, у спецавтівці наявні 4 душі, 3 пральні машини, 2 сушарки, зона для прасування одягу, барбершопу.
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/637/006/fad/637006fad28d4988868713.jpg)
«Цей лазне-пральний комплекс, як і попередні, виготовили власноруч небайдужі. Дякуємо всім, хто доклав зусиль до обладнання автівки. Продовжуємо підтримувати наших захисників», – наголосив заступник голови Закарпатської ОВА.