У Румунії відзначили установи та благодійні організації, які допомагають Україні (ФОТО)

2 роки ago admin 0
Днями у Комуні Ончешть, повіту Марамуреш (Румунія) відбувся захід солідарності із Україною. Серед запрошених: заступник голови Закарпатської облради Андріана Сушко, депутат облради Юрій Покорба, голова Тячівської районної ради Юрій Берінде.
 
Захід організовано за ініціативи консула Румунії у Солотвино Граціана Флоріна Пирву, спільно із Мальтійською службою допомоги з Румунії та їх філією в Сігету Мармацієй й мерією Ончешть.
 
Під час заходу було висловлено вдячність всім суб’єктам, які брали участь у передачі гуманітарної допомоги з повіту Марамуреш і сусідніх регіонів Румунії до України, та засвідчено готовність до безперервності дій на підтримку громадян України, які зараз перебувають в Румунії, а також – переселенців чи переміщених громадян України та тих, які знаходиться в постраждалих від війни районах.
 
До учасників заходу звернулася Андріана Сушко, яка переказала слова щирої вдячності від влади області активним установам Румунії, які надали і надають всебічну допомогу Україні під час збройної агресії росії.
 
Відтак представники закарпатської делегації вручили спільні відзнаки обласної ради та обласної державної адміністрації пану Іонелу Овідіу Богдану, голові повітової ради Марамуреша і його команді повіту, пану Васіле Молдовану, меру міста Сігета Мармаріцієй і його команді, Рудольфу Штаудеру, префекту повіту Марамуреш та його команді, керівникам дипломатичних місій Румунії, за підтримку українського народу, надану гуманітарну допомогу нашій країні.
 
Зі свого боку румунські колеги передали вітання і спільні відзнаки «Надалі разом» голові Закарпатської облради Володимиру Чубірку та усій Закарпатській обласній раді за плідну співпрацю, добросусідство та проявлену дружбу.
 
Пресслужба Закарпатської облради