Віктор Микита: Виходимо на фінішну пряму запуску ПП «Велика Паладь-Надьгодош»

2 роки ago admin 0

Багаторічна історія зі спробами запуску важливого для транскордонного співробітництва пункту пропуску підходить до завершення. Про це повідомляє Віктор Микита, голова Закарпатської військової обласної адміністрації.

– За останні шість місяців спільно з колегами провели велику роботу, щоб нарешті відкрити нову сторінку в розвитку інфраструктури краю, – зазначає очільник ОВА та додає, що вчора разом із заступником Міністра інфраструктури України Мустафою-Масі Найємом, представниками Держмитслужби та заступником Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентським державним секретарем Левенте Модьором провели планову зустріч на кордоні в ПП «Лужанка».

На порядку денному – питання розвитку дорожньої інфраструктури та пунктів пропуску, серед яких запуск ПП «Велика Паладь-Надьгодош». Завершено попередні розрахунки для базового облаштування інфраструктури. – Це відносно невеликі кошти, – запевняє Віктор Микита.

За його словами, наступного тижня заплановано зустріч угорських та українських колег з митної та прикордонної служб безпосередньо на локації для фіналізації процесу. Зараз розв’язуємо питання енергопостачання, зв’язку й роботи автоматизованих систем. Дорога з обох сторін готова, тож найближчим часом визначимо дату запуску цього ПП на українсько-угорському кордоні.

– Наші партнери готові до фіналізації. Своєю чергою наміри підтвердив Мустафа-Масі Найєм та представники Держмитслужби, – підкреслив очільник військової адміністрації.