В Ужгородському водоканалі продемонстрували запуск нового насосного обладнання (ВІДЕО)

2 роки ago admin 0

Ця КНС-4 перекачує стоки більшої частини міста та є однією з найпотужніших. Нове сучасне обладнання HYDRO-VACUUM не тільки забезпечить надійну і стабільну роботу каналізаційних мереж, а й дасть змогу досить суттєво економити електроенергію. Це особливо важливо, зважаючи на те, що енергоспоживання є найбільш затратною статтею, а також наразі постає потреба у раціональному споживанню енергоресурсів, – повідомляє адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород».

Зазначається, що обладнання придбано за кошти інвестиційної складової тарифу на послуги Водоканалу.

Запуск HYDRO-VACUUM:

У відомстві зазначають, що насосне обладнання встановлено, всі процеси з водовідведення здійснюються в установленому порядку.

Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»:

Ми щиро вдячні кожному із вас, наші споживачі, за те, що навіть за таких складних обставин ви знаходите можливість сплачувати за спожиті послуги. Дякуємо вам за те, що цінуєте нашу працю та допомагаєте розвивати і покращувати наші сервіси. Ваші оплати нам дають змогу купувати необхідні обладнання, матеріали та реагенти, вчасно сплачувати паливно-мастильні матеріали, енергоносії, виплачувати заробітну плату та сплачувати податки.

Ми працюємо для вас 24/7! Разом до перемоги!